X

Trygg. Forutsigbar. Stødig.

Tre ord. Kanskje ikke de mest spennende ordene i verden, men viktige likevel.

Hva betyr egentlig trygghet? – Trygghet er å stole på noe, for eksempel at jobben blir gjort, eller at det er mat i kjøleskapet når ungene våkner. Trygghet er en base å klatre videre fra, et sikkerhetsnett som fanger deg om du skulle falle.

Forutsigbar er å vite noe, og med hånden på hjertet kunne si – at jo slik er det. Enten det handler om lover og regler eller bare viten om at hytteturen blir noe av, fordi lønnen kommer inn som avtalt. Forutsigbarhet er råd som blir gitt på bakgrunn av ekte kunnskap, som forsikrer at man tar de klokeste veivalgene og finner de aller beste løsningene i god tid før man virkelig trenger dem.

Stødig, hva er det? Er det å være standhaftig? Eller er det fleksibilitet? Vi mener det er begge deler, det er evnen til å stå støtt når det blåser men likevel være mobil nok til å være der når det trengs.

– Trygg, forutsigbar og stødig. Nei det er nok ikke verdens mest spennende ordvalg, men så er det kanskje ikke spenning man er ute etter heller, når man velger seg et råd og regnskapsbyrå. Det er nemlig oppskrytt med kiling i magen på momstermin. – Spar det heller til de andre dagene. Med oss på vingen vil du oppleve å ha den tryggheten som skal til for å nå så langt du vil, enten det dreier seg om sju mil til hytta eller himmelhøy jaging av nye og spennende horisonter. Uansett – så passer vi ryggen din.

HR, lønn og ansatte

Trygghet er viktig for en arbeidsgiver, det vet vi alt om. Og det er ikke mindre avgjørende for de ansatte, med oss på laget kan du tilby den forutsigbarheten som kreves.

Når man har ansatte er det mye å holde styr på. Og da tenker vi ikke på bursdagskaker, fredagsvafler eller julebord. Nei, vi tenker på alt det andre som følger med. Det er en jungel av lover og regler en arbeidsgiver må følge og forholde seg til, og enklere har det ikke blitt med A-ordningen hvor rapporteringen må skje enda hyppigere. Men du kan likevel ta det helt med ro. For det er dette vi kan. Og vi brenner for å gjøre det for deg. Med oss på laget vil du oppleve at alt gjøres riktig – enten det handler om visum og utenlandsk arbeidskraft, lønnskjøring eller planlegging for pensjon og permisjon. Vi leker oss igjennom skattespørsmål og veileder deg gladelig når kontrakter skal på bordet. Vi er din trofaste rådgiver som flyr litt bak deg og passer på at alt er som det skal hele veien – så kan du konsentrere deg om det du kan aller best, trygg på at vi gjør akkurat det samme.

Regnskap

Den nye regnskapsføreren følger med, kvalitetssikrer og gir deg råd på veien. Se på oss som en pulsklokke som hele tiden har oversikt over driften din og vet hvilke steg som bør bli de neste.

Vi sier at vi har fleksible løsninger. Og med det mener vi at vi skal finne den løsningen som passer best for akkurat deg. Det gjelder enten du foretrekker å svinge innom med bilagsbunken, ønsker at vi sitter lokalt hos deg eller helst vil sende inn reiseregningen ved bensinpumpa via en app på mobilen. Vi synes regnskap er gøy – og det synes kanskje du også når du har med oss på laget? For vi sørger for å gjøre det enkelt for deg. Ikke bare tolker vi tallene dine og forsikrer oss om at du vet hva du har å forholde deg til i det daglige. – Vi er nemlig også opptatt av å planlegge fremtiden sammen med deg. Når skreddersydde systemer kombineres med mennesker vil du oppleve en økonomistyring som fungerer som en trygg puls i driften din. Og det er det vi leverer – gode systemer, velvalgte råd og en å gå veien sammen med.

Ansatte

Inger Løkkeberg

E-post: inger@vingman.no
Telefon: 95773416

Inger Løkkeberg

Økonomikonsulent

Laila Nortvedt
E-post: laila@vingman.no

Telefon: 98284937

Laila Nortvedt

Økonomikonsulent

Sonja<br />
Proos
E-post: sonja@vingman.no
Telefon: 99557946

Sonja
Proos

Økonomikonsulent

Siv<br />
Bråthen
E-post: siv@vingman.no

Telefon: 40064889

Siv
Bråthen

Økonomikonsulent

Kristin<br />
Skjølaas
E-post: kristin@vingman.no
Telefon: 47923610

Kristin
Skjølaas

Økonomikonsulent

Gunhild Myhren
E-post: gunhild@vingman.no

Telefon: 90887352

Gunhild Myhren

Økonomikonsulent

Anne Fridheim
E-post: anne@vingman.no
Telefon: 93400421

Anne Fridheim

Økonomikonsulent

Marianne StøaLindgren
E-post: marianne@vingman.no
Telefon: 90641088

Marianne StøaLindgren

Økonomikonsulent

Wenche Ofstad
E-post: wenche@vingman.no
Telefon: 93809202

Wenche Ofstad

Aut. Regnskapsfører

Marit<br />
Eng
E-post: marit@vingman.no
Telefon: 99702285

Marit
Eng

Aut. Regnskapsfører

Maria Allen Dagsleth
E-post: maria@vingman.no 
Telefon: 40694540

Maria Allen Dagsleth

Aut. Regnskapsfører

Trude Iren Eide
E-post: trude@vingman.no

Telefon: 95845497

Trude Iren Eide

Aut. Regnskapsfører

Øydis Engedal
E-post: oydis@vingman.no
Telefon: 95749917

Øydis Engedal

Fagligleder

Halvard Rype
E-post: halvard@vingman.no

Telefon: 95106105

Halvard Rype

Daglig leder

Kontakt oss

Tollbugata 115, 3041 Drammen

+47 32 26 43 20

 post@vingman.no